O Kempu2022-02-27T19:20:48+01:00

O Kempu

V jižních Čechách v České republice

Hledáte místo pro odpočinek a zábavu? Pak je kemp Na Staré Papírně to pravé místo pro Vás!

Kemp o rozloze téměř 3ha se rozkládá na levém břehu řeky Lužnice, navíc jedna jeho část se nachází přímo na ostrově uprostřed řeky. Po zavření původních papíren byl objekt přestavěn a využíván jako dětský letní tábor podniku Stavby silnic a železnic, kam se sjížděly děti z celé republiky. V dnešním kempu se můžete ubytovat v malých čtyřlůžkových chatkách, v apartmánu-bungalovu, kterých je celkem šest, a můžete si přivézt i vlastní stan, obytný vůz nebo karavan.

V kempu je návštěvníkům k dispozici restaurace, kde je možno zakoupit si snídaně, obědy i večeře. Nabízíme hotová i minutková jídla, případně i studenou kuchyni. Další způsob obživy je čistě alternativní – třeba rybolov.

Řeka Lužnice je bez problémů vhodná ke koupání a bývá velmi čistá, je zde dokonce i možnost zapůjčit si loďku a vyrazit na výlet buď po proudu do obce Dobronice u Bechyně, nebo na opačnou stranu ke slavnému Stádleckému řetězovému mostu. Pro ty z vás, kteří dávají přednost turistice či cykloturistice, máme k zapůjčení mapy blízkého okolí.

  • Hernu se spoustou hraček pro menší děti

  • Velké pískoviště s volejbalovým hřištěm, horolezecké vybavení, skluzavku, houpačku.

  • Stolní tenis

  • Máte možnost udělat si vlastní táborový oheň. Místa k tomu určená jsou vyznačena.

V restauraci / jídelně najdete:

  • Kulečník

  • Stolní fotbal

  • Klavír a varhany

  • Různé hry

  • Rozsáhlá knihovna, kde si můžete vypůjčit knihy a časopisy.

Vzhledem k tomu, že máme vlastní čistírnu odpadních vod, musí se v chemickém WC používat pouze biologicky rozložitelné produkty. Je to proto, aby bakterie přítomné v ČOV nebyly zničeny, v tom případě by systém přestal fungovat. Dáváme přednost směsi octa a detergentu. Funguje stejně dobře a je neškodný pro bakterie v naší úpravně vody.

On-line servis

Rezervujte si svou dovolenou

Zalíbil se Vám náš kemp? Chtěly by jste zde strávit víkend nebo celou dovolenou?  Táboření nebo ubytování si můžete jednoduše rezervovat online pomocí rezervačního formuláře!

Rezervujte hned

Ceník

Na webových stránkách máme přehled o různých cenách pro tábořiště i pro různá ubytování. Máte dotazy ohledně cen? Pak nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Zobrazit ceník

Kontakt

Máte otázku? Pro více informací nás prosím kontaktujte.